Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Japonskie kadryKonkurs Japońskie Kadry kierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii i grafiki cyfrowej – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów – fanów estetyki Dalekiego Wschodu. Udział w konkursie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się na www.japonskiekadry.pl.

Tematem nadsyłanych prac powinien być szeroko rozumiany japoński „kadr” w postaci fotografii przetworzonej cyfrowo. Uczestnicy Konkursu mogą zgłaszać prace wykonane m.in.: metodą wielokrotnej ekspozycji, foto-kolaże, a także fotografie z dodanymi lub usuniętymi obiektami. Temat prac docelowych (już zmodyfikowanych cyfrowo) powinien nawiązywać do motywów i symboliki związanej z historią, sztuką i kulturą Japonii.

Japońskie Kadry to jedna z dwóch odsłon ogólnopolskiego przedsięwzięcia o nazwie Nowe Japońskie Technologie. Składają się na nie: w/w konkurs oraz ogólnopolskie Forum Ekspertów Nowych Japońskich Technologii, które odbędzie się w Krakowie, we wrześniu br. Autorem projektu i jego organizatorem jest krakowska agencja Lucky Monday PR&Events.

Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Ambasady Japonii w Polsce oraz oficjalnie wpisany do kalendarium wydarzeń „Grupa Wyszehradzka Japonia 2014” przez Ambasadę Japonii oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Patronami medialnymi przedsięwzięcia są: magazyn Photoshop oraz portale: www.swiatobrazu.pl, www.japonia-online.pl oraz www.signs.pl, www.graffus.com.

Partnerzy Konkursu: NEC Display Solutions, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Corel, Depositphotos.pl, Wacom, Mintia.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „JAPOŃSKIE KADRY”, to wejdź na stronę: www.japonskiekadry.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 fotografię. Pracę należy przesłać w pliku JPG, o wielkości do 7MB, w formacie 4:3, min. rozdzielczość 300dpi. Praca Konkursowa powinna mieć nadany tytuł, datę wykonania i być podpisana przez autora imieniem i nazwiskiem. Praca konkursowa może być tylko i wyłącznie przesłana do Organizatora konkursu poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie www.japonskiekadry.pl w terminie do 31 sierpnia 2014 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik przesyłając pracę konkursową udziela Organizatorowi Konkursu nieodpłatnie, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, licencji (zawsze z prawem sublicencji) na wykorzystanie pracy konkursowej na wszystkich pola eksploatacji.

Terminarz konkursu fotograficznego „JAPOŃSKIE KADRY”.
10-05-2014 – początek konkursu
31-08-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
14-09-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „JAPOŃSKIE KADRY”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 sierpnia 2014 r.
Nagrody:
– nagroda główna: monitor graficzny NEC SPECTRAVIEW 232;
– II i III miejsce: oprogramowanie CorelDRAW Graphics Suite X7 PL oraz Corel Painter X3;
– nagrody specjalne: tablet piórkowy firmy WACOM oraz kwartalne abonamenty banku zdjęć Depositphotos.pl, nagrody książkowe
Organizator: Agencja PR Lucky Monday
Partnerzy Strategiczni: koncernem NEC Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Strona konkursu: www.japonskiekadry.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać elektronikę
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać książki
Sprawdź, które konkursy fotograficzne kończą się w sierpniu 2014 r.
Obejrzyj konkursy fotograficzne dla amatorów

Tagi: , , , , , , ,