Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs Fotograficzny z okazji Dni Goethego w BagiencuŚwidnicka Fotografia Niezależna w związku ze zbliżającymi się Dniami Goethego w Bagieńcu przygotowała konkurs fotograficzny, którego tematem przewodnim jest postać Johanna Wolfganga von Goethego. Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim brać udział wszyscy fotografujący. Młodzież do lat 18 może wziąć udział w Konkursie za zgodą rodziców ( pisemna deklaracja rodzica ).

Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach poświęconych odrębnym tematom:
1) romantycznie;
2) cierpienie;
3) burza i napór;

Organizator przewiduje Grand Prix w każdej z kategorii oraz Grand Prix na najlepsze zdjęcie wybrane na wernisażu. Przewidywane są atrakcyjne nagrody.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym z okazji Dni Goethego w Bagieńcu, to wejdź na stronę: www.facebook.com/events/659194084170451/.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może przesłać po jednej pracy do każdego tematu. Prace należy nadesłać mailowo na adres: konkursswidnica@wp.pl w nieprzekraczalnym czasie do 16-06-2014 do godziny 23.59. Prace należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania i tematem.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik zgłaszając swoje zdjęcia na konkurs przenosi nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe na rzecz Organizatora bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.

Terminarz konkursu fotograficznego z okazji Dni Goethego w Bagieńcu.
27-05-2014 – początek konkursu
16-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym z okazji Dni Goethego w Bagieńcu.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 16 czerwca 2014 r.
Nagrody: atrakcyjne nagrody
Organizator: Świdnicka Fotografia Niezależna
Strona konkursu: www.facebook.com/events/659194084170451/
Źródło informacji: FB.com/swidnickaniezaleznafotografia

Tagi: , , ,