Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Pieskie Życie - 2Celem konkursu jest pokazanie jak bardzo może być różne życie psa. Dzięki nadesłanym fotografiom Fundacja Pies Szuka Domu chce dotrzeć z problemem bezdomności zwierząt do świadomości ludzkiej i przyczynić się do jej zmniejszenia.

W tym roku Fundacja organizuje już II Edycję Konkursu Fotograficznego „Pieskie Życie”. Prace można nadsyłać do 11-05-2014 roku na adres e-mail: fotopieskiezycie@gmail.com. Finał konkursu wraz z rozdaniem dyplomów i nagród zaplanowany jest na 25-05-2014 r. W Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni.

Cały konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Gdyni – Pana Wojciecha Szczurka.

Podczas finału konkursu gościem specjalnym będzie sam Marek Piekarczyk. Marek Piekarczyk jako dobry duch, często wspiera działania Fundacji Pies Szuka Domu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Pieskie życie -II edycja”, to wejdź na stronę: www.piesszukadomu.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Udział w konkursie jest płatny 15 zł. Komplet danych odnośnie uiszczenia opłaty znajdziecie w regulaminie konkursu. Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić max. 3 zdjęcia pojedyncze. Format zgłaszanych zdjęć powinien mieć 20x30cm o rozdzielczości 300dpi, format pliku JPG, waga pliku mac 1,5MB. W nazwie pliku musi być zawarte imię i nazwisko autora.
Zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem konkursowych należy w terminie do 11 maja 2014 r. wysłać na e-mail: fotopieskiezycie@gmail.com.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Dostarczenie zdjęć na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich nieodpłatną prezentację publiczną, do celów promocyjnych a w szczególności na wystawach organizowanych przez Fundację Pies Szuka Domu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Pieskie życie -II edycja”.
11-05-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
25-05-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Pieskie życie -II edycja”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 11 maja 2014 r.
Nagrody:
– I miejsce: nagroda o wartości 300 zł;
– II miejsce: nagroda o wartości 200 zł;
– III miejsce: nagroda o wartości 100 zł;
Organizator: Fundacja Pies Szuka Domu
Strona konkursu: www.piesszukadomu.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,