Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Przyroda Olimpi PortJeżeli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub okolic, to zapraszam Ciebie na spacer do Olimpia Port. Weź ze sobą aparat, zrób zdjęcie przyrody otaczającej to osiedle i wygraj nagrody: 3x bony o wartości 500 zł do zrealizowania w sklepach: Empik, Media Markt lub Sephora.

Jest to konkurs dla każdego miłośnika fotografii, który lubi fotografować przyrodę. Nie trzeba być profesjonalistą, czasem do zrobienia ciekawego zdjęcia wystarczy spostrzegawczość i telefon z aparatem.

Olimpia Port to nie tylko kompleksowe osiedle. Dzięki bliskości Odry i rozległych terenów zielonych okolica skrywa w sobie wiele niespodzianek przyrody. Można spotkać tutaj czaple, żaby czy bobry, ciekawe gatunki roślin i ptaków.

Olimpia Port została już całkowicie opanowana przez wiosnę, więc to idealna pora na uchwycenie jej w obiektywie. Organizator konkursu, firma Archicom zaprasza do nadsyłania zdjęć przyrody okolic osiedla. Najlepsze prace zostaną wydrukowane i umieszczone w nadrzecznej galerii.

Zdjęcia należy przesyłać na maila: konkurs@archicom.pl do 25 maja 2014r.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Przyroda Olimpi Port”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/events/888250464524021/.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Udział w konkursie poprzez wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu konkursu oraz oświadczeniem, że jest się jedynym autorem złożonego zdjęcia i wyrażeniem zgody na przeniesienie pełni autorskich praw majątkowych na Organizatora konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Przyroda Olimpi Port”.
09-05-2014 – początek konkursu
25-05-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
28-05-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Przyroda Olimpi Port”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 25 maja 2014 r.
Nagrody: 3x bony 500 zł do zrealizowania w sklepach: Empik, Media Markt lub Sephora; autor zdjęcia, które zbierze najwięcej lajków dodatkowo dostanie specjalny upominek
Organizator: Archicom
Strona konkursu: www.facebook.com/events/888250464524021/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,