Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Wspomnienia z wycieczkiKonkurs fotograficzny, ogłoszonym pod hasłem „Wspomnienia z wycieczki”, ma bardzo szeroki zakres. Na konkurs można nadsyłać zdjęcia zarówno z aktualnych wycieczek, jak i wybrać ze swoich zbiorów te fotografie, którymi warto pochwalić się przed innymi fanami turystyki. Można również nadsyłać galerie promujące własną miejscowość.

Przedmiotem prac konkursowych powinny być zdjęcia związane z obiektami przyrodniczymi, turystycznymi, architektonicznymi oraz zabytkami mieszczące się w ogólnym pojęciu „wspomnienia z wycieczki”. Prace powinny podkreślać atrakcyjność turystyczną miejsc lub obiektów turystycznych zlokalizowanych na terenie Polski.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Wspomnienia z wycieczki”, to wejdź na stronę: www.map4u.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Do konkursu przyjmowane będą wyłącznie galerie, a nie pojedyncze fotografie. Galeria powinna zawierać od 4 do 10 zdjęć (format JPG, rozmiar min. 1280x1920px, waga max. 3MB) przedstawiających jedno miejsce lub obiekt turystyczny. Każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę galerii. Galerie konkursowe należy nadsyłać wyłącznie w postaci elektronicznej na adres e-mail: konkursy@map4u.pl w terminie do 30 sierpnia 2014 r. E-mail z galerią powinien zawierać formularz zgłoszeniowy. Nadesłane galerie nie mogą być skompresowane. Zdjęcia powinny być nazwane w następujący sposób: imię_nazwisko autora_miejscowość wykonania zdjęcia_nazwa obiektu.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Nadesłanie prac na konkursy stanowi jednocześnie deklarację, że osoba nadsyłająca wyraża zgodę na nieodpłatne przekazanie praw majątkowych do nadesłanych prac i jednocześnie wykorzystywanie przez Organizatora nadesłanych prac w dowolnym czasie i formie dla celów promocji konkursów i Portalu, w tym na stronach sponsorów nagród konkursowych.

Terminarz konkursu fotograficznego „Wspomnienia z wycieczki”.
15-05-2014 – początek konkursu
30-08-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
15-09-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Wspomnienia z wycieczki”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 sierpnia 2014 r.
Nagrody:
– I miejsce: nawigacja GPS;
– II miejsce: plecaczek turystyczny;
– wyróżnienia: gadżety turystyczne;
Organizator: serwis www.map4u.pl
Strona konkursu: www.map4u.pl/pl/cms/konkursy/konkursy_fotograficzne
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,