Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Cieszmy się wolnością - cieszmy się SzczecinemZadaniem uczestników konkursu jest wykonanie fotografii pokazującej radość z 25 lat wolności. Zdjęcia muszą być związane ze Szczecinem i obrazować Szczecin. Szczecin i jego mieszkańcy mają być również bohaterami waszych fotografii. Mogą to być zdjęcia robione dziś, wczoraj, ale także na przestrzeni ostatnich 25 lat. Każde zdjęcie musi zawierać krótki opis, nie więcej niż 25 słów, który będzie zawierał informację, o tym kiedy powstało, co pokazuje, dlaczego właśnie to zdjęcie zostało wysłane.

Oceny nadesłanych prac dokona Jury powołane przez Organizatora, w skład którego wejdą fotograficy, przedstawiciele organizatora konkursu oraz znawcy historii Szczecina.

Za pierwsze miejsce przyznana zostanie nagroda główna: cyfrowy aparat fotograficzny. Dla uczestników wyróżnionych Organizator przewiduje nagrody w postaci albumów fotograficznych oraz oficjalnych upominków z marką Szczecina Floating Garden.

Prace laureatów umieszczone zostaną na stronie www.25lat.szczecin.pl oraz na portalu www.szczecin.eu. Nagrodzone oraz wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej przed Urzędem Miasta w Szczecinie. Wernisaż wystawy prac konkursowych będzie miał miejsce w dniu 15 lipca 2014 r.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Cieszmy się wolnością, cieszmy się Szczecinem”, to wejdź na stronę: 25lat.szczecin.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik może przesłać max. 3 zdjęcia. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 czerwca 2014 roku. Zdjęcia przekazywane w wersji elektronicznej muszą być przesłane w formacie JPG, w rozdzielczości min. niż 1200px. Zdjęcia konkursowe uczestnik może dostarczyć w formie elektronicznej, wraz z wypełnionym, podpisanym i zeskanowanym formularzem zgłoszenia zdjęcia (zdjęć) do konkursu na adres: foto@25lat.szczecin.pl. Max. dopuszczalny rozmiar jednego zdjęcia to 15MB. Prace można również dostarczyć w formie papierowej, do zeskanowania w Urzędzie Miasta Szczecin.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Nagrodzony lub wyróżniony Uczestnik konkursu udziela Organizatorowi nieodpłatnej licencji niewyłącznej, uprawniającej Organizatora do korzystania przez czas nieoznaczony oraz bez ograniczeń terytorialnych z przesłanych zdjęć na wszystkich polach eksploatacji.

Terminarz konkursu fotograficznego „Cieszmy się wolnością, cieszmy się Szczecinem”.
04-06-2014 – początek konkursu
30-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
15-07-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Cieszmy się wolnością, cieszmy się Szczecinem”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 czerwca 2014 r.
Nagrody: cyfrowy aparat fotograficzny, albumy fotograficzne
Organizator: Warsztat Słowa we współpracy z Biurem Komunikacji Społecznej i Marketingowej Urzędu Miasta Szczecin
Strona konkursu: 25lat.szczecin.pl
Źródło informacji: serwis 25lat.szczecin.pl
Plakat konkursu: galeria plakatów

Tagi: , , , , ,