Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs Fotograficzny o Nagrodę Marszałka Województwa WielkopolskiegoLubisz podróżować? Pasjonuje Cię fotografia? Posiadasz ciekawe zbiory zdjęć z Wielkopolski? Zgłoś się i wygraj atrakcyjne nagrody. Właśnie ruszyła 2. edycja Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego, której organizatorem jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Ciekawy krajobraz, bogactwo natury, pamiątki ponad tysiącletniej historii, tysiące kilometrów szlaków turystycznych, imprezy regionalne to tylko niektóre atuty regionu Wielkopolski. Planujesz wakacyjny wypoczynek? Odwiedź Wielkopolskę, zrób nietuzinkowe zdjęcia i pokaż innym, że warto tu wypoczywać.

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do wszystkich miłośników fotografii i aktywnego wypoczynku. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić swoją pracę konkursową, do jednej z trzech kategorii: Zabytkowe obiekty, Atrakcje przyrodnicze, Turystyka aktywna.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego, to wejdź na stronę: www.umww.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Uczestnik Konkursu ma prawo zgłosić po jednej pracy konkursowej w każdej z kategorii. Prace konkursowe należy dostarczyć w wersji elektronicznej (na płycie CD/DVD): format JPG, krótszy bok min. 2500px, pliki cyfrowe powinny zawierać w nazwie: symbol kategorii, nick autora oraz numer zdjęcia w zestawie Pracę konkursową wraz z formularzem zgłoszeniowym, należy złożyć osobiście lub drogą pocztową na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego,
Departament Sportu i Turystyki,
ul. Piekary 17,
61-823 Poznań

z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik Konkursu upoważnia nieodpłatnie Organizatora do korzystania ze zgłoszonych fotografii w sposób nieograniczony czasowo i terytorialnie w dowolnym celu, a w szczególności w działaniach promocyjnych podejmowanych przez Organizatora. Uczestnik uprawnia Organizatora do udzielania dalszej licencji.

Terminarz konkursu fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
29-08-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
30-09-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 29 sierpnia 2014 r.
Nagrody: za zajęcie I, II i III miejsca, w każdej z kategorii (Turystyka aktywna, Zabytkowe obiekty, Atrakcje przyrodnicze), Organizator przyznaje dyplomy oraz nagrody finansowe w wysokości:
– I nagroda: 2.500 zł brutto,
– II nagroda: 1.500 zł brutto,
– III nagroda: 1.000 zł brutto.
Organizator: Zarząd Województwa Wielkopolskiego
Strona konkursu: www.umww.pl/departamenty_departament-sportu-i-turystyki_konkurs-fotograficzny-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,