Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Kreatywna Kultura - edycja IIKrotoszyński Ośrodek Kultury rusza z kolejną odsłoną foto-konkursu KREATURY. Tym razem uczestnicy mogą zgłaszać swoje fotografie w dwóch konkursowych tematach:
– Kreacja,
– Kicz.
Od ciebie zależy jak zinterpretujesz temat. Organizatorzy oczekują na kreatywne podejście do tematu tak, aby w oryginalny sposób zobrazować rolę kultury zarówno w stymulowaniu rozwoju jak i w życiu społecznym.

Na wasze prace organizator czekać będzie do końca lipca 2014 r. Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe – w puli jest 3000 zł, a także nagrody rzeczowe, których łączna wartości wynosi 3000 zł.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Kreatywna Kultura”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/kreatura
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max. 2 różne zdjęcia w każdej kategorii. Prace należy przygotować w formie elektronicznej: JPG, 300dpi, max. 4Mb, na płycie CD/DVD. Plik należy nazwać godłem, kategorią oraz tytułem. Razem z nadesłanymi fotografiami, należy podać swoje dane identyfikacyjne. Prace na konkurs należy przesłać w terminie do 31 lipca 2014 roku na adres:

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18
63-700 Krotoszyn

z dopiskiem: „KONKURS FOTOGRAFICZNY KREATURA”.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Wraz z nadesłaniem zdjęcia uczestnik udziela bezterminowej, nieodpłatnej i niewyłącznej licencji na rzecz Organizatora w celu promowania:fotografii, niniejszego konkursu, Organizatora konkursu. Osoby nagrodzone zobowiązane są przenieść na Organizatora prawa autorskie majątkowe do nagrodzonych prac.

Terminarz konkursu fotograficznego „Kreatywna Kultura”.
30-05-2014 – początek konkursu
31-07-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
09-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Kreatywna Kultura”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 lipca 2014 r.
Nagrody: pula nagród finansowych, to 3000 zł; pula nagród rzeczowych, to 3000 zł
Organizator: Krotoszyński Ośrodek Kultury
Strona konkursu: www.facebook.com/kreatura
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , ,