Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Ludzie codzienni, ludzie odświętniŻyjemy w czasach, w których wszystko zmienia się w zawrotnym tempie. Pokolenie dzisiejszych czterdziestolatków urodziło się w czasach analogowych telefonów, czarno-białych telewizorów, samochodów bez katalizatorów i wspomagania kierownicy. Jak będzie wyglądał świat, gdy dzisiejsi przedszkolacy będą po czterdziestce? O czym będą opowiadać swoim dzieciom? Wspomnienie, po której z obecnych nowinek technicznych będzie wzbudzać największy uśmiech albo podziw i uznanie?

Celem konkursu jest stworzenie zbioru fotografii, dokumentujących życie zawodowe i prywatne mieszkańców Polski drugiej dekady XXI wieku. A potem zaprezentowanie ich w formie wystaw oraz wydanie w ramach albumu. Świat zmienia się tak szybko, że warto zatrzymać się na chwilę i utrwalić na zdjęciu kawałek współczesności. Celem jest również zebranie fotografii dokumentujących współczesną „rzeczywistość techniczną” i nagrodzenie autorów najlepszych zdjęć.

Organizowany przez Fundację Pomiędzy konkurs jest okazją do podzielenia się kawałkiem swojego świata. Szansą na sprawdzenie, czym się różni od innych, a co ma z nimi wspólnego. Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie! Każde zdjęcie – niezależnie od tego, czy zrobisz je swoją komórką, smartfonem, kompaktem czy lustrzanką – ma szansę wygrać!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „LUDZIE codzienni, ludzie odświętni”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/FundacjaPomiedzy/app_448952861833126.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Organizator uzyskuje prawo do bezpłatnej publikacji nadesłanych na Konkurs prac w albumie będącym podsumowaniem Konkursu, umieszczania ich na stronie Fundacji POMIĘDZY, na profilu Konkursu na Facebooku, w prasie, wielokrotnej ekspozycji prac nadesłanych na Konkurs w formie wystaw i ekspozycji w różnych miejscach w Kraju i za granicą, wielokrotnego umieszczania prac nadesłanych na Konkurs na wydawanych przez siebie materiałach;.

Terminarz konkursu fotograficznego „LUDZIE codzienni, ludzie odświętni”.
20-05-2014 – początek konkursu
05-08-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „LUDZIE codzienni, ludzie odświętni”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 05 sierpnia 2014 r.
Nagrody:
– udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Monikę Górską, Janusza Tatarkiewicza, Igora Drozdowskiego, Łukasza Krzywaźnię – (Poznań);
– warsztaty rozwoju osobistego „Sztuka osiągania celów” prowadzone przez „Uruchom Głowę – rozwiń skrzydła” (Poznań lub Wrocław);
– czytnik e-audio i video-booków Prestigio Pneumat System – przeloty samolotami Aeroklubu Poznańskiego (Lotnisko w Kobylnicy);
– naturalna woda mineralna Żywiec Perła z dostarczeniem;
– przeloty paralotnią w tandemie z zawodowym pilotem Klubu Sportów Ekstremalnych Feel&Fly Dolny Śląsk;
– oprogramowanie Kaspersky Lab;
– tablet i T-shirty – ITEKOM;
– tablet – ZREM KOMPENERG – Albumy z fotografiami przyrody WFOŚiGW i inne
Organizator: Fundacja Pomiędzy www.pomiedzy.org
Strona konkursu: www.facebook.com/FundacjaPomiedzy/app_448952861833126
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać elektronikę
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać książki
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać warsztaty fotograficzne
Sprawdź, które konkursy fotograficzne kończą się w sierpniu 2014 r.
Obejrzyj konkursy fotograficzne dla amatorów

Tagi: , , , , , , ,