Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Malopolska w Zjednoczonej EuropieRegionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Do wygrania sprzęt fotograficzny o wartości 3500 złotych!

Do konkursu można zgłaszać reportaże fotograficzne (8-14 zdjęć), ukazujące zmiany, jakie zaszły w Małopolsce na przestrzeni ostatnich 10 lat w związku z przystąpieniem naszego kraju do Unii Europejskiej. Termin nadsyłania prac upływa 1 września 2014 r.

Nagrodą w konkursie jest bon na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 3500 zł! Planowana jest także wystawa prezentująca najlepsze konkursowe prace.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Małopolska w zjednoczonej Europie”, to wejdź na stronę: rodm-krakow.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Poprzez pracę konkursową rozumie się reportaż fotograficzny złożony z co najmniej 8 fotografii, jednak nie więcej niż 14 fotografii. Fotografiom powinien towarzyszyć opis. Zdjęcia powinny zostać wykonane na terenie województwa małopolskiego. Prace można dostarczać osobiście do siedziby Organizatora, pocztą, przesyłając pracę na adres Organizatora albo mailem, na adres rodm@rodm-krakow.pl, z wpisanym w tytule wiadomości słowem „konkurs”.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przeniesienie na rzecz organizatora, bez dodatkowych kosztów z jego strony, prawa własności do prac zgłoszonych do konkursu, bez ograniczeń terytorialnych lub czasowych.

Terminarz konkursu fotograficznego „Małopolska w zjednoczonej Europie”.
01-09-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
30-09-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Małopolska w zjednoczonej Europie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 01 września 2014 r.
Nagrody: bon na sprzęt fotograficzny do 3500 zł
Organizator: Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie
Strona konkursu: rodm-krakow.pl/konkurs-foto/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu
Plakat konkursu: galeria plakatów

Tagi: , , , , ,