Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Podróże - zmysły - emocje - ludzieZ przyjemnością przyznaję się, że portal Globtroter.pl odwiedzam często. Jest to portal, który skupia miłośników podróży w każdy, nawet najbardziej odległy zakątek Ziemi. Ja „przeklikując się po Globtroterze” lubię oglądać zdjęcia, które powstały podczas niezliczonych wypraw użytkowników portalu. Szukam tam również pomysłów na nowe kierunki wakacyjnych wyjazdów. Co prawda większość z nich trafi na półkę zatytułowaną „Marzenia”, ale może kiedyś część marzeń uda mi się zrealizować 🙂

Aktualnie na portalu Globtroter.pl ogłoszony został konkursu fotograficzny, którego celem jest pokazanie przyczyn, dla których podróżujemy. Pokażcie jakie emocje towarzyszą każdej kolejnej wyprawie, pokażcie twarze i krajobrazy, które na długo zapadają w pamięć.

Wasze prace będzie oceniał zawodowy fotoreporter Dominik Skurzak – dziennikarz i publicysta. Nagrodami w konkursie są aparaty Olympus STYLUS XZ-2 oraz książki Piotra Trybalskiego „Fotograf w podróży”.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Podróże – Zmysły – Emocje – Ludzie”, to wejdź na stronę: www.globtroter.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik może przesłać 3 zdjęcia konkursowe. Zdjęcia konkursowe należy zgłaszać poprzez dodanie ich do swojej Galerii na serwisie Globtroter.pl. Każde zdjęcie musi posiadać: tytuł, określone miejsce zrobienia zdjęcia, czas wykonania zdjęcia. Termin przyjmowania prac mija 30 czerwca 2014 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik konkursu poprzez zgłoszenie zdjęcia do konkursu oświadcza, iż udziela Organizatorowi nieodpłatnej, nieograniczonej terytorialnie ani czasowo licencji na publiczne udostępnianie fotografii przez Organizatora (z prawem sublicencji) na stronie www.globtroter.pl na potrzeby realizacji i promocji konkursu oraz serwisu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Podróże – Zmysły – Emocje – Ludzie”.
23-05-2014 – początek konkursu
30-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Podróże – Zmysły – Emocje – Ludzie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 czerwca 2014 r.
Nagrody: 3 aparaty Olympus STYLUS XZ-2; książki Piotra Trybalskiego „Fotograf w podróży”
Organizator: serwis Globtroter.pl
Strona konkursu: www.globtroter.pl/stopka/konkurs_podroze_zmysly_emocje_ludzie.phtml
Źródło informacji: serwis Globtroter.pl

Tagi: , , , , ,