Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Pokaż swoje ulubione miejsca w WarszawieWarszawa to duże i zróżnicowane miasto. Jedni je uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Nie można jej na pewno odmówić jednego – fotogeniczności i charakteru. Dlatego zrób zdjęcie swojego ulubionego miejsca w stolicy, umieść je na portalu www.warsawgram.eu i wygraj jeden z 11 aparatów fotograficznych.

Co należy zrobić, aby wygrać?
Krok I – Zrób zdjęcie ciekawego miejsca w Warszawie.
Krok II – Zarejestruj się na portalu Warsawgram.eu.
Krok III – Dodaj wykonane przez siebie zdjęcie wraz z opisem do serwisu Warsawgram.eu (pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól i dodaniu praktycznych informacji takich jak: adres, strona www w polu tagi dodaj #pokażwarszawę).
Krok IV – Zwiększ swoją szansę na wygraną pokazując kolejne miejsca. Każdy z uczestników konkursu może dodać nieograniczoną ilość wpisów.

Dodane wpisy oceniać będzie jury pod kątem pomysłowości i precyzyjności (innymi słowy liczyć się będzie wartość informacyjna wpisu oraz interesujący sposób przedstawienia miejsca). Aby wpis był ciekawy pamiętaj o najważniejszych zasadach:

1) Najważniejszy jest wybór miejsca – to ono będzie przyciągać uwagę innych użytkowników
2) Pamiętaj o uzupełnieniu wszystkie pól oznaczonych czerwoną gwiazdką. Przy tworzeniu opisu odpowiedź na pytania: Co to jest? Co o tym sądzę? Jak tam trafić? Dlaczego warto odwiedzić?
3) Poza polami wymaganymi uzupełnij swój wpis o dodatkowe informacje takie jak: tagi, dokładny adres, e-mail, telefon, strona www itd.

W skład jury wchodzić będą:
Krzysztof Powolny – CEE Regional Business Domain Director, Fujifilm;
Zuzanna Ciszewska – Kierownik Projektu, Warsawgram.eu;
Piotr Abramczyk – znany warszawski przewodnik, miłośnik fotografii;

Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:
Nagroda główna – aparat Fujifilm X100S trafi do osoby, która na portalu www.warsawgram.eu zamieści najciekawszy, najbardziej wartościowy oraz kreatywny pod kątem dodanych zdjęć wpis. (Jednocześnie pamiętając o kluczowych zasadach dodawania wpisów – wybór kategorii jest dowolny).

5 aparatów XQ1, trafi do 5 najbardziej pomysłowych osób, których zdjęcie wybierzemy spośród 5 kategorii (po jednym zdjęciu z jednej poniżej wymienionej kategorii):
– Usługi – pokaż nam miejsca, z których korzystamy na co dzień, bez których miasto nie mogło by funkcjonować. Sklep, krawiec, zegarmistrz, fryzjer… I wiele, wiele innych.
– Made in Warsaw – czyli wszystkie lokalnie wyrabiane produkty. Chcemy poznać i zobaczyć rzeczy, które powstają w Warszawie. Mogą być to zarówno pamiątki, ubrania jak i przetwory, ważne żeby były made in Warsaw.
– Noclegi – czyli hotele, hoteliki, hostele lub apartamenty. Każde miejsce które może służyć jako nocleg dla osoby odwiedzającej Warszawę.
– Jedzenie – podziel się ulubionymi knajpami i kawiarniami. Gdzie lubisz jeść i dlaczego?
– Kultura – najszersza z kategorii. Ciekawią nas zarówno miejsca (galerie, muzea, kina, filharmonie) jak i wszelkie wydarzenia kulturalne.

Pięć aparatów Fujifilm Instax Mini 8 trafi do 5 autorów, których wpisy przyciągną największą uwagę użytkowników portalu www.warsawgram.eu. Zaproś do komentowania oraz oceniania wpisów znajomych z Facebooka lub innych portali społecznościowych. Zwyciężą te wpisy, które będą miały najwięcej komentarzy oraz ocen innych użytkowników (twoje komentarze pod własnymi zdjęciami nie będą liczone).

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Pokaż swoje ulubione miejsca w Warszawie i wygrywaj aparaty Fujifilm”, to wejdź na stronę: www.warsawgram.eu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Pokaż swoje ulubione miejsca w Warszawie i wygrywaj aparaty Fujifilm”.
01-06-2014 – początek konkursu
28-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
01-07-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Pokaż swoje ulubione miejsca w Warszawie i wygrywaj aparaty Fujifilm”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 28 czerwca 2014 r.
Nagrody:
– 1 x aparat fotograficzny Fujifilm X100S;
– 5 x aparatów fotograficznych XQ1;
– 5 x Instax Mini 8;
Organizator: Warsawgram.eu
Strona konkursu: www.warsawgram.eu/pl/footermenu/konkursy/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,