Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Portret Prawdziwy 2Zapraszam do startu w drugiej edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego, pod tytułem „Portret Prawdziwy”. Konkurs adresowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii portretowej.

Konkurs podzielony został na 2 etapy. W pierwszym wyłonionych zostanie 25 najlepszych fotografii portretowych, z których w II etapie Jury wyłoni zwycięzców. Nagrody przewidziane są już w I etapie i ucieszą zarówno początkujących fotografów jak i tych profesjonalnych. Na laureatów czekają nagrody finansowe – w puli jest 4000 zł, oraz 25 nagród dodatkowych: blendy, statywy, torby foto, czytniki kart. Laureaci wszystkich wyróżnionych prac otrzymają pamiątkowe medale. Wszystkie prace zakwalifikowane do II etapu wezmą udział w wystawie pokonkursowej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Portret prawdziwy”, to wejdź na stronę: portretprawdziwy.nowytomysl.pl
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin

Warunki techniczne.
Organizator konkursu pobiera opłatę wysokości 30 zł od zgłoszenia.. Każdy uczestnik może wysłać max. 5 fotografii. Max. wymiary zdjęć to 1400px w płaszczyźnie poziomej i 1400px w płaszczyźnie pionowej. Maksymalna wielkość pliku w formacie JPG to 2 MB. Zdjęcia możecie zgłaszać w terminie do 9 września 2014 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłaszający zdjęcie do konkursu udzielasz Organizatorowi bezpłatnej, niewyłącznej licencji na korzystanie ze zdjęcia w celach promocyjnych w zakresie niezbędnym do jego publikacji w serwisach internetowych oraz w prasie, a także zezwalasz Organizatorowi na wykonywanie praw zależnych od zdjęcia w zakresie niezbędnym do publikacji w serwisie internetowym oraz w publikacjach związanych z promocją konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Portret prawdziwy”.
22-06-2014 – początek konkursu
09-09-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
10-10-2014 – rozstrzygnięcie konkursu
24-10-2014 – oficjalne wręczenie nagród

Informacje o konkursie fotograficznym „Portret prawdziwy”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 9 września 2014 r.
Nagrody:
– I miejsce: 2000 zł;
– II miejsce: 1200 zł;
– III miejsce: 800 zł;
– 25 nagród dodatkowych: blendy, statywy, torby foto, czytniki kart, laureaci wszystkich wyróżnionych prac otrzymają pamiątkowe medale. Wszystkie prace zakwalifikowane do II etapu wezmą udział w wystawie pokonkursowej.
Organizator: Urząd Miejski w Nowym Tomyślu, Starostwo Powiatowe Nowy Tomyśl, Fotograficy: Adam Polański i Gregor Laubsch, Kangur Nowy Tomyśl
Strona konkursu: portretprawdziwy.nowytomysl.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,