Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Praca domowa miesiąca - Niebanalne ujęcieWizytówką serwisu Szerokikadr.pl – serwis edukacyjny dla amatorów fotografii – jest comiesięczny wywiad z najlepszym zawodowym fotografem. W tym miesiącu bliżej poznamy Tomasza Gładysa, którego domeną jest fotografia podróżnicza i lotnicza.

Zaproszony gość opowiada o swojej twórczości, dzieli się z czytelnikami swoim doświadczeniem i wiedzą, zdradza tajniki warsztatu i opowiada o tym, co go inspiruje. Pod koniec wywiadu fotograf zadaje czytelnikom pracę domową. Tematem pracy domowej na czerwiec’14 jest „Niebanalne ujęcie”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się dokładnie jak należy rozumieć temat konkursu, to musisz wejść na stronę konkursu i obejrzeć wywiad z Tomaszem Gładysem.

W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu, przy czym każdy może przysłać tylko jedną pracę. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25-06-2014. Pod koniec miesiąca prezentowany fotograf wyłoni zwycięską pracę, której autor zostanie nagrodzony praktycznym zestawem Szerokiego Kadru.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Praca Domowa Miesiąca – Niebanalne ujęcie”, to wejdź na stronę: www.szerokikadr.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Prawa autorskie do fotografii pozostają przy ich twórcach. Uczestnicy udzielają Organizatorowi nieograniczonej w czasie licencji na korzystanie z przekazanych Organizatorowi fotografii na terytorium całego Świata poprzez publiczne udostępnianie ich w portalu szerokikadr.pl (..).

Terminarz konkursu fotograficznego „Praca Domowa Miesiąca – Niebanalne ujęcie”.
25-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
14-07-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Praca Domowa Miesiąca – Niebanalne ujęcie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 25 czerwca 2014 r.
Nagrody: aparat COOLPIX S6600 i gadżety Szerokiego Kadru
Organizator: Nikon Polska
Strona konkursu: www.szerokikadr.pl/konkurs/niebanalne-ujecie
Źródło informacji: www.szerokikadr.pl

Tagi: , , , ,