Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Zwierzęta duże i małeKonkurs przebiega dwuetapowo:
Etap I – Głosowanie sms’owe internautów. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu – 19 itd, a dwudziestemu – 1 punkt.

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania się do II Etapu jest zdobycie minimum 10 głosów od internautów.

Etap II – Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie załącznika na adres: kfotogr@gmail.com. Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia.

Zwycięzcy konkursu zdobędą nagrody, którymi są:
1 – TABLET GOCLEVER TERRA 10″ – 2 -rdzeniowy procesor, 8 GB RAM, Android 4.1 Jelly Bean, multitouch, Wi-Fi, kamera, Bluetooth, rozdzielczość 1024×600, HDMI);
2 – APARAT CYFROWY Samsung (WiFi, 10x ZOOM optyczny. Stabilizacja obrazu, 16,6 mln pikseli, 3″ wyświetlacz LCD, nagrywanie filmów)

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznymZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE”, to wejdź na stronę: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie. Prace konkursowe muszą spełniać następujące warunki: plik w formacie JPG, wielkość pliku max. 2MB. Fotografie należy wysyłać na adres e-mail: w terminie do 2 lipca 2014 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek roszczeń za korzystanie ze zdjęć, w tym, w szczególności z wynagrodzenia za publikację zdjęć na stronie internetowej konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE”.
02-07-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
03-07-2014 – 21-07-2014 – głosowanie
21-07-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 02 lipca 2014 r.
Nagrody: TABLET GOCLEVER TERRA 10, APARAT CYFROWY Samsung
Organizator: właściciel strony fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl
Strona konkursu: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl/konkurs_04/konkurs_04.html
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,