Akt, Erotyka

Konkurs: Żywe emocjeW konkursie wygrać możecie aparat FujiFilm Instax mini 8, albumy, książki, kupony na druk fotografii 30x45cm, monopod, plecak fotograficzny. Temat II edycji konkursu „Akt w klasycznej odsłonie” brzmi: Żywe emocje. Swoje prace możecie zgłaszać w terminie do 25 marca 2014 r. Organizator: www.ateliora. com.

Czytaj o konkursie fotograficznym: KONKURS AKT W KLASYCZNEJ ODSŁONIE – II edycja – Żywe emocje

mihald, Styczeń-21st, 2013

Konkurs: Złodzieje zmysłów–III edycjaNagrodą główną w konkursie jest średnioformatowy aparat Mamiya C33 wraz z obiektywami. Tematem konkursu jest człowiek w artystycznym ujęciu. Swoje prace możecie zgłaszać do 25 lutego 2013 r. Organizatorem konkursu jest serwis Warsztatywzlodziejewie.pl.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Złodzieje zmysłów – III edycja

mihald, Listopad-21st, 2012

Konkurs: Akt w klasycznej odslonieNagrodami w konkursie są foto-albumy oraz książki o tematyce fotograficznej. Na konkurs zgłaszajcie zdjęcia aktów „Bez tajemnic” modelek lub modeli. Na Wasze prace Organizator konkursu – serwis Ateliora.com czeka do 30 listopada 2012 r.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Akt w klasycznej odsłonie – Bez tajemnic

mihald, Październik-18th, 2012

Konkurs: Halloween-owe erotyczne szaleństwoKonkurs z pieprzykiem, tylko dla dorosłych fanów fotografii 😉 Nagrodami w konkursie są kostiumy: Lady in Red oraz Police Girl. Dziewczyny, waszym zadaniem będzie przygotowanie i sfotografowanie Halloween-owej kreacji, którą zamierzacie zaskoczyć swojego faceta w tą ekstrawagancką noc. Na Wasze zdjęcia Organizator konkursu – Beautiful&Healthy – czekać będzie do 8 listopada 2012 r.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Halloween-owe erotyczne szaleństwo

mihald, Wrzesień-19th, 2012

Na zwycięzców konkursu czekają rabaty 50% i 25% na fotograficzne warsztaty z Ruslanem Lobanovem. Zadaniem uczestników konkursu jest autorska interpretacja hasła „Dolce Vita”. O tym kto wygra, zadecyduje głosowanie internautów. Zdjęcia można zgłaszać do 30 września 2012 r. Organizatorem konkursu jest serwis www.kadratowo.pl.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Dolce Vita

mihald, Kwiecień-5th, 2012

Nagrodami w konkursie są: skuter Zipp Vega, 1000zł w gotówce, zniżki na warsztaty w Złodziejowie, voucher na wykonanie e-booka oraz zestaw kosmetyków. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia: aktu lub portretu, w sposób, który najlepiej zinterpretuje temat „Metafizyka kobiet”. Na wasze zdjęcia Organizator czeka do 4 maja 2012 r.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Metafizyka kobiety

mihald, Luty-13th, 2012

W konkursie, autor najlepszej fotografii wygra zestaw lamp – Fomei Basic Hobby 500/500. Tematem konkursu jest act & beauty. Termin zgłaszania prac upływa 30 kwietnia 2012 r. Konkurs polecam Waszej uwadze.

Czytaj o konkursie fotograficznym: AKT&BEAUTY

mihald, Czerwiec-17th, 2011

Zgłoś swoje zdjęcie w konkursie fotograficznym aktu i portretu. Autor najlepszej pracy wygra warsztaty fotografii o wartości 1200 zł. Tematem zdjęć konkursowych jest człowiek, jego emocje, chwile, gesty. Na Wasze prace organizator czeka do 20 lipca 2011 r.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Złodzieje chwil