Moda

mihald, Czerwiec-23rd, 2014

Konkurs Fotografii PortretowejNagrodą główną konkursu są weekendowe warsztaty fotograficzne w studio todobrykurs.pl. Na konkurs zgłaszajcie swoje najlepsze zdjęcia z kategorii: portret, moda, postprodukcja. Termin przyjmowania fotografii mija 29 czerwca 2014 r. Organizatorzy: wydawnictwo Helion i serwis Todobrykurs.pl.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Konkurs Fotografii Portretowej

mihald, Kwiecień-24th, 2014

Konkurs: Jestem na okładce płyty gramofonowejW konkursie zostanie wręczonych 5 wyróżnień: zdjęcie 30×45 wraz z dwoma winylowymi płytami długogrającymi, a także: bon 100 zł do wykorzystania w sklepie Winylove, kilogramy płyt winylowych, plakaty giełdy. Zadanie uczestników konkursu polega na wykonaniu zdjęcia stylizowanego na polskie, stare okładki płyt winylowych. Termin zgłaszania prac mija 3 maja 2014 r. Organizatorzy: Dolnośląska Giełda Fonograficzna, Winylove, Shopiq.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Jestem na okładce płyty gramofonowej

mihald, Kwiecień-14th, 2014

Konkurs: I Love ParisNa laureatów konkursu czeka 5 zestawów po 20 lakierów z wiosenno-letniej klekcji Oh la la. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęć swoich zabawnie pomalowanych paznokci. Termin zgłaszania prac mija 6 maja 2014 r. Organizator: firma Cleme Cosmetics.

Czytaj o konkursie fotograficznym: I LOVE PARIS

mihald, Kwiecień-4th, 2014

Konkurs: DreamTeamZdobywca pierwszego miejsca otrzymana nagrodę finansową w wysokości 4000 zł. Tematem przewodnim konkursu jest: „Moda przeszła” i odnosi się do trendów, które pojawiły się w modzie. Swoje prace możecie zgłaszać do 8 maja 2014 r. Organizator: Fundacja Play4Design.

Czytaj o konkursie fotograficznym: DreamTeam

Foto konkurs na najlepszą stylizacjęGłówną nagrodą w konkursie jest karta podarunkowa do wykorzystania w wybranym sklepie odzieżowym: H&M, Mango, Bershka, Reserved, NewYorker, C&A, CroppTown, Cubus… Na konkurs należy zgłaszać zdjęcia, które pokazują Twoją najlepszą stylizację. Fotografie możecie zgłaszać do 11 grudnia 2013 r. Organizator: TopTof.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Konkurs na najlepszą stylizacje! Ty decydujesz co wygrywasz!

mihald, Wrzesień-3rd, 2013

Konkurs: Makijaż w stylu WellnessNa zwycięzców konkursu czekają 2 zestawy kosmetyków IsaDora oraz 4 egzemplarze książki „Piękny makijaż krok po kroku”, Dominique de Vorges. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie makijażu zainspirowanego hasłem „wellness”, a następnie jego sfotografowanie i wysłanie na konkurs. Prace możecie zgłaszać do 20 września 2013 r. Organizator: Kobiecy portal zdrowego stylu życia Wellnessday. eu.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Makijaż w stylu wellness

mihald, Lipiec-25th, 2013

Konkurs: Kolorowe lato  z Cleme CosmeticsNagrodą w konkursie są zestawy lakierów CLEME z limitowanej letniej kolekcji „your style your choice”. Na konkurs przysyłajcie zdjęcia swoich zabawnie pomalowanych paznokci. Termin zgłaszania prac upływa 5 sierpnia 2013 r. Organizator: serwis www.cleme. pl.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Kolorowe lato z Cleme Cosmetics

mihald, Luty-13th, 2013

Konkurs: Polska w UE-UE w PolsceNagrodą w konkursie jest 4 dniowy wyjazd do Brukseli + edukacyjna wycieczka po Parlamencie Europejskim. Na konkurs przysyłajcie zdjęcia, które będą ilustrowały temat „Polska w UE – UE w Polsce”. Termin zgłaszania prac mija 31 marca 2013. Organizatorem konkursu jest Poseł do PE Jarosław Kalinowski.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Polska w UE – UE w Polsce