Wodne

mihald, Marzec-7th, 2014

Konkurs: Wywołanie wiosnyNagrodami w konkursie są modele jachtów oraz bony zakupowe, które będzie można wykorzystać w sklepie zeglarskieklimaty.pl. Łączna wartość nagród przekracza 1000 zł. Na konkurs wysyłajcie zdjęcia w klimacie żeglarskim, które przypomną o nadchodzącej wiośnie i zbliżającym się rozpoczęciu sezonu żeglarskiego. Organizator: zeglarskieklimaty. pl.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Wywołanie wiosny

mihald, Luty-7th, 2014

Konkurs: Pantaenius Jacht-FotoNagrodami w konkursie są sztormiaki, worki i torby żeglarskie, a także weekendowy pobyt w Centrum Galion dla 2 osób. Na konkurs należy zgłaszać zdjęcia, które tematycznie związane są z jachtami żaglowymi lub motorowymi. Termin przyjmowania prac konkursowych mija 14 lutego 2014 r. Organizator: Nautica Nord.

Czytaj o konkursie fotograficznym: III Edycja Konkursu Pantaenius Jacht Foto

mihald, Styczeń-14th, 2014

Konkurs: W drodzeNagrodą główną w konkursie jest przechodnia statuetka Złotej Żyrafy. Laureaci konkursu otrzymają również nagrody rzeczowe. Na konkurs wysyłajcie zdjęcia oraz filmy przedstawiające kajakarstwo w każdej możliwej odmianie. Termin przyjmowania prac mija 10 lutego 2014 r. Organizatorzy: Klub Filmowy „Żyrafa” w Gdyni, SKF KW Żabi Kruk z Gdańska oraz SKK Morzkulc z Gdańska.

Czytaj o konkursie fotograficznym: W drodze

mihald, Kwiecień-26th, 2013

Konkurs: Taaaaaaaaaka ryba! 2Nagroda w foto konkursie „Taaaaaaaaaka ryba!” ucieszy wszystkich wędkarzy. Za zdjęcia złowionych okazów możecie wygrać trzykomorowy pokrowiec Team DRAGON. O zwycięstwie zadecyduje głosowanie internautów oraz decyzja Jury. Termin zgłaszania fotografii mija 21 maja 2013 r. Organizator: FishExpert.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Taaaaaaaaaka ryba 2!

mihald, Grudzień-17th, 2012

Konkurs: Pantaenius Jacht FotoNa konkurs zgłaszajcie zdjęcia, które tematycznie związane są z jachtami żaglowymi lub motorowymi. Na zwycięzców czekają nagrody: sztormiak, wodoszczelny worek żeglarski, torba żeglarska, prenumerata Magazynu Foto, vouchery do zakupu wybranego przez siebie sztormiaka, oraz voucher na rejs na jachcie Jam Session firmy Punt. Termin zgłaszania prac mija 31 stycznia 2013 r. Organizatorem konkursu jest firma Nautica Nord.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Pantaenius Jacht Foto

mihald, Listopad-21st, 2012

Konkurs: ŻeglarkaW konkursie wygrać można torebkę z juchtowej skóry, bransoletkę, kupony na rejsy organizowane przez Jachting24.pl oraz koszulki z logo portalu Żeglarka.pl. O zwycięstwie zadecydują lajki zdobyte od internautów. Na konkurs wysyłajcie zdjęcia o tematyce żeglarskiej. Na Wasze prace, Organizator konkursu – serwis Żeglarka.pl – czekać będzie do 24 listopada 2012 r.

Czytaj o konkursie fotograficznym: Żeglarka