Jeżeli chcesz, aby informacja o konkursie fotograficznym została opublikowana na tym serwisie, to wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a następnie klikniesz przycisk „Wyślij swoje zgłoszenie”. Teraz możesz mieć pewność, że maksymalnie po 48h Twój foto konkurs pojawi się na pierwszej stronie serwisu.

Informację o foto konkursie zawsze opublikujesz za darmo, również możesz mieć 100% pewności, że wszyscy internauci zawsze będą mieli do niej otwarty i darmowy dostęp. Konkurs zostanie przyporządkowany do kategorii oraz zostaną mu przypisane tagi, po to, aby każdy zainteresowany mógł w łatwy, szybki i intuicyjny sposób dotrzeć do konkuru.

Ponadto informacja o konkursie zostanie opublikowana na serwisach społecznościowych: Facebook.com, Twitter.com, będzie dostępna poprzez Terminarz Konkursowy i kanał RSS, a także będzie rozesłana poprzez listę mailingową do zainteresowanych użytkowników internetu. Będzie mi ogromnie miło, jeżeli po ogłoszeniu wyników konkursu prześlesz krótkie info na ten temat.

* Pola wymagane

Acceptable file types: gif,jpg,jpeg,png.
Maximum file size: 100kb.